Meistä

Ystäviä & asiantuntijoita

Meistä

Olemme innovatiivinen digimarkkinoinnin asiantuntijatoimisto,

jonka toiminnan keskiössä on ihmisläheisyys.
Tämä näkyy paitsi tiiviissä tiimissämme sekä myös asiakassuhteissamme. Asiakas on meille aina tärkein yhteistyökumppani, jonka tavoitteiden toteuttamiseksi haluamme tarjota parhaan mahdollisen ratkaisun.
Luvut pähkinän-kuoressa 🥜
  • 6
    Asiantuntijaa
  • +600k
    Liikevaihto vuonna 2020
  • 2014
    Matkamme alkoi
Kulttuuri

Mitä kulttuuri merkitsee meille?

Tutustu kulttuuriimme.
“Some people are worth melting for.” –Olaf ☃️

Tutustu tiimiimme

Pyry Suojalehto

CEO / Account Director
050 495 0718
pyry.suojalehto@fam.fi

Anna Markkinen

Content Strategist / Team Lead
040 593 0937
anna.markkinen@fam.fi

Tommi Pulli

Head of Media
040 849 4488
tommi@fam.fi

Enni Anttonen

Strategist
040 561 3606
enni.anttonen@fam.fi

Ida Silvennoinen

Content Producer
050 546 8136
ida.silvennoinen@fam.fi

Merete Pelkonen

Content Marketing Intern
040 523 5997
merete@fam.fi

Kiinnostuitko?

Katso tämän hetken avoimet paikat.